O firmě

Naše firma působí na českém trhu již od roku 2004. Specializujeme se na prodej uzeniny a kuřecího masa, které pochází výhradně z kvalitních českých chovů. Od roku 2007 vlastníme bourárnu kuřecího masa v Podbořanech. Kuřecí maso bouráme na díly: prsa, čtvrtky, křídla, kostky a vyrábíme vlastní kuřecí polotovary. Naše produkty nabízíme v naší síti prodejen "Kuřecí ráj", které naleznete v Žatci, Podbořanech, Lubenci a v Čisté. Na našich prodejnách zakoupíte Mosteckou uzeniny od firmy Strauss a Kněževeskou uzeninu od firmy Vrábík.

Co vyrábíme a dodáváme?

K dodání nabízíme čerstvé chlazené a mražené kuřecí díly (prsa, čtvrtky, křídla, kostky) a mražené nebo chlazené kuřecí polotovary.

Co prodáváme?

V našich prodejnách najdete vždy jen čerstvé maso a masné výrobky, které pocházejí pouze z kvalitních českých chovů.

Naši obchodní partneři


Uzeniny Vrábík

Vrábík - řeznictví a uzenářství Kněževes

Vyrábíme vždy z kvalitní suroviny ve výrobcích garantujeme min 70% MASA bez použití separátů a sóji dle vlastních receptur, nabízíme také bezlepkové výrobky.

Uzeniny Vojtěch Strauss

Vojtěch Strauss - řeznictví a uzenářství Most

Specializujeme se zejména na výrobu tradičních českých uzenin. Vše co děláme, děláme s pečlivostí a láskou k řemeslu. Nabízíme především dobrou kvalitu za nízké ceny.

Co možná nevíte o kuřecím mase...

Kuřecí maso je bohatým zdrojem živočišných bílkovin. Obsahuje i velké množství vitamínů skupiny B či selenu.

Kuřecí maso je lehce stavitelné a přitom obsahuje velké množství kvalitních bílkovin a jen malé množství tuku (zejména pokud ho konzumujeme bez kůže). Je proto ideální potravinou pro redukční či šetřící dietu. Ocení ho také sportovci, kteří budují svalovou hmotu. Obsažený selen má antioxidační schopnosti a chrání náš organismus proti volným radikálům. Vitamíny skupiny B pomáhají tělu metabolizovat sacharidy, aminokyseliny i tuky.

Ideální je kupovat kuřecí maso českého původu, protože má zákazník záruku, že bylo kuře chováno a zpracováváno podle přísných norem EU.

ORIENTAČNÍ NUTRIČNÍ HODNOTY KUŘECÍHO:

Bílkoviny18,9 g

Tuky0,8 g

Sacharidy0,3 g


Rychlý kontakt

Firma Alena Sklenářová
Vroutecká 230
Podbořany, 441 01

Email: ivos.sklenar@seznam.cz
Website: www.kurecipolotovary.cz

Objednávky a expedice

Objednávky přijímáme na tel. č.
724 214 209
Pondělí - pátek: 06:00 - 15:00 hod.

Navšťivte náš Facebook